intuito

Kullanım örnekleri

intuito
glance
icon arrow

glance

Part Of Speech: noun


Definition: A brief or cursory look.


Definition: A deflection.


Definition: A stroke in which the ball is deflected to one side.


Definition: A sudden flash of light or splendour.


Definition: An incidental or passing thought or allusion.


Definition: Any of various sulphides, mostly dark-coloured, which have a brilliant metallic lustre.

Example: copper glance


Definition: Glance coal.

icon arrow

glance

Part Of Speech: verb


Definition: To look briefly (at something).

Example: She glanced at her reflection as she passed the mirror.


Definition: To graze a surface.


Definition: To sparkle.

Example: The spring sunlight was glancing on the water of the pond.


Definition: To move quickly, appearing and disappearing rapidly; to be visible only for an instant at a time; to move interruptedly; to twinkle.


Definition: To strike and fly off in an oblique direction; to dart aside.


Definition: To hit lightly with the head, make a deft header.


Definition: To make an incidental or passing reflection; to allude; to hint; often with at.


Definition: A type of interaction between parent fish and offspring in which juveniles swim toward and rapidly touch the sides of the parent, in most cases feeding on parental mucus. Relatively few species glance, mainly some Cichlidae.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.