mollete

Kullanım örnekleri

mollete
muffin
icon arrow

muffin

Phonetic: "/ˈmʌfɪn/"

Part Of Speech: noun


Definition: A type of flattish bun, usually cut in two horizontally, toasted and spread with butter, etc, before being eaten.


Definition: A type of individual bread such as corn, bran, banana or zucchini bread often sliced and spread with butter, etc before being eaten.


Definition: (especially US) (informally) A cupcake without frosting, but sometimes glazed.


Definition: A mechanism used in the Java Network Launching Protocol analogous to the cookie mechanism and which permits a program running in a browser to perform operations on a client machine.


Definition: Term of endearment.

Example: I love you, muffin!


Definition: (sexual slang) A vulva.


Definition: A less talented player; one who muffs, or drops the ball.


Definition: A charming, attractive young man.


Definition: A small plate, smaller than a twiffler.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor!

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.