muy hermoso

Kullanım örnekleri

muy hermoso
spanking
icon arrow

spanking

Phonetic: "/ˈspæŋkɪŋ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To beat, smack or slap a person's buttocks, with the bare hand or other object, as punishment, gesture, or form of sexual interaction.


Definition: To soundly defeat, to trounce.


Definition: To hit very hard


Definition: To move rapidly.

Example: The ship was really spanking along.

icon arrow

spanking

Phonetic: "/ˈspæŋkɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A form of physical punishment in which a beating is applied to the buttocks.

Example: Domestic spanking is often endured over the knee (or lap), formal spanking rather applied over a contraption such as a tresle or A-frame, with or without constraints


Definition: An incident of such punishment, or such physical act in a non-punitive context, such as a birthday spanking.

icon arrow

spanking

Phonetic: "/ˈspæŋkɪŋ/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Fast and energetic.

Example: a spanking pace


Definition: Brisk and fresh.

Example: a spanking breeze

icon arrow

spanking

Phonetic: "/ˈspæŋkɪŋ/"

Part Of Speech: adverb


Definition: (now usually with “new”) An intensifier.

Example: a spanking good time

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.