metro hattı

Kullanım örnekleri

metro hattı
metro route
icon arrow

metro

Phonetic: "/ˈmɛtɹəʊ/"

Part Of Speech: noun


Definition: An underground railway.


Definition: A train that runs on such an underground railway.


Definition: An urban rapid transit light railway


Definition: A train that runs on such a railway.

icon arrow

route

Phonetic: "/ɹʉːt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A course or way which is traveled or passed.

Example: The route was used so much that it formed a rut.


Definition: A regular itinerary of stops, or the path followed between these stops, such as for delivery or passenger transportation.

Example: Here is a map of our delivery routes.


Definition: A road or path; often specifically a highway.

Example: Follow Route 49 out of town.


Definition: One of multiple methods or approaches to doing something.


Definition: One of the major provinces of imperial China from the Later Jin to the Song, corresponding to the Tang and early Yuan circuits.


Definition: A specific entry in a router that tells the router how to transmit the data it receives.

icon arrow

route

Phonetic: "/ɹʉːt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To direct or divert along a particular course.

Example: All incoming mail was routed through a single office.


Definition: To connect two local area networks, thereby forming an internet.


Definition: To send (information) through a router.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!